Preferujem osobné stretnutie, konzultáciu a obhliadku stavby.
Navrhnem a realizujem odborné a profesionálne riešenia, ktorých výsledkom je jasný technologický postup s dôrazom na detaily a rozpočet prác.
Mojou ambíciou je spokojný zákazník a dlhá životnosť zrealizovaného diela.
Mám dlhoročné skúsenosti s realizáciou fasád, najmä v oblasti povrchových úprav, zateplení, omietok a farieb.

ROZHODNITE SA PRE KVALITU A SERIÓZNOSŤ

Fasáda vytvára charakter domu, je výtvarným prvkom, ale musí mať aj technické vlastnosti. V prípade potreby vypracujem projektovú dokumentáciu s vizualizáciou a detailami. Realizáciu prác uskutočňujem overenými skúsenými pracovníkmi a výhradne certifikovanými systémovými riešeniami. Zameriavam sa najmä na kvalitu a životnosť diela za prijateľných cenových podmienok. Mám dlhoročné skúsenosti s realizáciou fasád.

BEZKONKURENČNÁ KVALITA MATERIÁLOV

Na realizáciu fasády ponúkam overené a certifikované materiály značky EDISON. EDISON Italy je profesionálny výrobca omietok, farieb a zatepľovacích systémov s takmer 40 ročnou tradíciou. V Európe sa používajú materiály EDISON od roku 1986, na Slovensku od roku 1991. Tepelnoizolačné systémy EDISON sú v Európe certifikované od roku 1984 a na Slovensku od roku 1993 TSÚS Bratislava.

OCENENIA NA VYSOKEJ ÚROVNI

Farby, omietky a zatepľovacie systémy EDISON majú výnimočnú kvalitu a trvanlivosť za veľmi prijateľnú cenu. Predaj, realizáciu a distribúciu materiálov EDISON robím na Slovensku už takmer 25 rokov. Za kvalitu a trvanlivosť boli materiály EDISON ocenené na medzinárodnom veľtrhu CONECO 1999, CONECO 2010 a CONECO 2011. Na realizáciu prác vlastníme licenciu od TSÚS Bratislava, ktorá garantuje vysokú kvalitu prevedenia prác.